Amenita Polonia FCI – Hodowla Psów Rasowych West Highland White Terrier i Toy Rosyjski

Hodowla psów rasowych Amenita Polonia FCI - urocze i radosne małe psiaki

Hodowla psów rasowych Amenita Polonia FCI: Zaufaj nam i wybierz najlepszego towarzysza dla siebie!

Szukasz idealnego psa dla siebie i swojej rodziny? Chcesz mieć pewność, że Twój nowy piesek będzie zdrowy, piękny i będzie posiadać doskonałe cechy rasy? Zaufaj nam i wybierz szczenięta z naszej hodowli psów rasowych Amenita Polonia FCI.

W naszej hodowli skupiamy się na hodowli dwóch ras: west highland white terrier i toy rosyjski długowłosy. Oba te psy są znane ze swojego pięknego wyglądu, doskonałego charakteru oraz łatwości w tresurze. Nasze szczenięta są hodowane w domowych warunkach, co gwarantuje im doskonałą socjalizację oraz przygotowanie do życia z ludźmi.

Hodowla Amenita Polonia FCI - specjalizacja w psach rasy West Highland White Terrier
West highland white terrier

West highland white terrier to jedna z najpiękniejszych ras psów, której pochodzenie sięga aż Szkocji. Charakteryzuje się białym, puszystym futrem oraz żywym i radosnym charakterem. Są to psy, które uwielbiają bawić się i spędzać czas z ludźmi. Są bardzo inteligentne i łatwe w tresurze, co czyni z nich idealnych towarzyszy dla osób, które szukają psa do towarzystwa i sportowych aktywności.

Nasze psy trafiają do nowych domów także poza granicami kraju

Toy rosyjski

Toy rosyjski długowłosy to rasa psa, która jest idealna dla osób, które nie mają dużo miejsca w domu lub mieszkaniu. Ze względu na swój mały rozmiar, łatwo jest je przewozić, co czyni z nich idealnych towarzyszy dla osób, które często podróżują. Są to także psy, które dobrze nadają się do mieszkań, ponieważ nie potrzebują dużo miejsca do biegania. Toy Rosyjski jest także rasą psa, która szybko się uczy i jest łatwa w tresurze.

Psy z naszej hodowli zdobywają świat!

Nasze psy z hodowli Amenita Polonia FCI cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, pozwala nam na to, że nasze psy trafiają do nowych domów także poza granicami kraju.

Do naszej hodowli przyjeżdżają klienci z różnych krajów, którzy są zainteresowani zakupem szczeniąt z naszej hodowli. Nasze psy trafiają m.in. do Austrii, Czech czy Stanów Zjednoczonych, co stanowi dla nas duże wyróżnienie i satysfakcję.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasza hodowla i nasze psiaki zdobyły już liczne nagrody i wyróżnienia na wystawach psów rasowych w kraju i za granicą. Cieszymy się, że nasze szczenięta zyskują uznanie wśród sędziów i hodowców, co pozwala nam na dalszy rozwój naszej hodowli oraz zadowolenie klientów.

Wierzymy, że nasze psy z hodowli Amenita Polonia FCI to doskonały wybór dla osób, które szukają pięknego i zdrowego psa rasowego, który będzie wspaniałym towarzyszem na długie lata. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam, że warto zaufać naszej hodowli!

Pozostałe artykuły
Toy Rosyjski z hodowli Amenita Polonia FCI - mała, ale inteligentna rasa psów, o pięknej sierści i łagodnym charakterze
Toy Rosyjski – uroczy i inteligentny pies małego wzrostu

Toy Rosyjski, znany także jako Rosyjski Toy, to rasa psa, która cieszy się coraz większą popularnością w Polsce i na całym świecie. Chociaż są to psy małych rozmiarów, to cechują się wyjątkową elegancją, inteligencją i żywiołowym charakterem. W naszej hodowli Amenita Polonia FCI, jesteśmy dumni z hodowli Toy Rosyjskiego, ponieważ uważamy, że to jedna z najwspanialszych ras psów.