O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami psów rasowych. Hodowla psów rasowych – Amenita Polonia FCI działa od 2004 roku. Nasza hodowla skupia się na dwóch rasach – west highland white terrier oraz toy rosyjski, których szczenięta z dumą oddajemy w ręce nowych opiekunów.

Nasza hodowla skupia się na trosce o dobrostan szczeniąt oraz zapewnieniu wsparcia naszym klientom na każdym etapie związku z naszą hodowlą. 

Szczeniaki West Highland White Terrier z hodowli Amenita Polonia FCI

▼・ᴥ・▼

Dla nas najważniejsze jest zapewnienie pełnej opieki i troski dla naszych psów oraz wsparcie i pomoc dla ich właścicieli.

Hodowla psów rasowych Amenita Polonia FCI - urocze i radosne małe psiaki
Szczeniaki West Highland White Terrier z hodowli Amenita Polonia FCI

Należymy do FCI

FCI (Fédération Cynologique Internationale) to międzynarodowa organizacja kynologiczna, która kontroluje hodowlę psów rasowych.

Związek Kynologiczny w Polsce to polski oddział FCI, który rejestracją hodowli zapewnia, że psy są hodowane zgodnie z międzynarodowymi standardami rasy, a dokumenty dotyczące pochodzenia psów są wiarygodne.

Rejestracja hodowli psów rasowych w Związku Kynologicznym w Polsce (FCI) to gwarancja, że psy są hodowane zgodnie z międzynarodowymi standardami rasy, a wszelkie dokumenty dotyczące pochodzenia psów są aktualne i wiarygodne.

Wsparcie na zawsze

Dla nas najważniejsze jest dobro psa, a nasza praca jako hodowców nie kończy się na etapie sprzedaży. Staramy się utrzymywać długotrwałe relacje z nowymi właścicielami naszych piesków i zapewniać im wsparcie.

Po zakupie pieska z naszej hodowli, udzielamy przyszłym właścicielom pełnej pomocy i wsparcia. Odpowiadamy na wszystkie pytania związane z wychowaniem, żywieniem, opieką i szkoleniem psa, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szczeniaki West Highland White Terrier z hodowli Amenita Polonia FCI
arrow